O firmie

fresh tomatoes in a basket on a white background

MERCADO GROUP Sp. z o.o. to firma działająca na rynku Wielkopolski od 2009 roku.

Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży warzyw i owoców, zaopatrywaniu sieci handlowych jak i mniejszych sklepów działających na terenie województwa Wielkopolskiego oraz województw przyległych. Naszą firmę tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w handlu świeżymi warzywami i owocami. Współpracujemy bezpośrednio europejskimi dostawcami z Hiszpanii, Włoch, Holandii i Niemiec. Importujemy także towar z całego świata: Afryka, Ameryka Południowa.

Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz pozyskiwaniu nowych doświadczeń we współpracy z odbiorcami i dostawcami proponujemy Państwu szeroki asortyment warzyw i owoców zarówno krajowych jak i zagranicznych, w wysokiej jakości oraz przy zachowaniu rozsądnych cen.

Posiadamy własne dwa zaplecza logistyczno magazynowe o łącznej powierzchni 2500 m² w tym magazyn chłodnie 1000 m² z pomieszczeniami o rożnych temperaturach niezbędnych do właściwego przechowywania towarów. Nasza spółka zaopatruje wiele sieci sklepów spożywczych, jak również sprawdzonych klientów – hurtowe magazyny i odbiorców detalicznych, odbiorców posiadających sklepy zagranica oraz firmy cateringowe ,hotele,restauracje. Dystrybucja i dostawa owoców oraz warzyw zapewniona jest nowoczesnym transportem samochodowym zarówno mniejszymi busami jak i dużymi autami ciężarowymi chłodniami.