Logistyka

Obst und Gemüse in Holzkiste

Wszystkie działania firmy MERCADO GROUP Sp. z o.o. cechuje zasada dbałości o Klienta i oferowania towarów najwyższej jakości.

logistyka
nasz magazyn w Sadach – Tarnowo Podgórne

Temu podporządkowany jest również nasz cały system logistyczny. Zaplecze stanowią obszerne pomieszczenia magazynowe, włącznie z komorami chłodniczymi, wyposażone w profesjonalne urządzenia, dzięki którym owoce i warzywa zachowują świeżość, odpowiadają normom zalecanym dla poszczególnych gatunków i spełniają wszelkie wymogi sanitarne.

Dysponujemy niezbędnym w tej branży nowoczesnym transportem, zarówno dużymi samochodami chłodniami, jak i mniejszymi busami, które umożliwiają szybką dostawę, zgodnie z zamówieniem. Ponieważ w grę wchodzi szczególny towar, dostarczamy go cyklicznie, z reguły we wczesnych godzinach rannych, aby warzywa i owoce w Państwa sklepach czy punktach gastronomicznych były zawsze świeże, smaczne i przy tym estetycznie się prezentowały.

Doświadczenie i wiedza, połączone z racjonalnie przemyślaną logistyką, powodują, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.